Ploché střechy, střešní světlíky, opláštění budov, revitalizace panelových domů realizace v celé ČR
CZ
Realizace staveb Střecha Střešní světlík Fotovoltaické panely Opláštění Opláštění Opláštění Prosvětlovací pásy Prosvětlovací pásy Dveře a vrata Dveře a vrata
Realizace staveb

Realizujeme rekonstrukce i novostavby především průmyslových objektů na klíč. Naším hlavním zaměřením jsou ploché střechy, opláštění, střešní světlíky.

Vážení zákazníci, vítáme vás na stránkách firmy Střechy Vaníček spol. s.r.o. – specializované firmy na ploché střechy, střešní světlíky a opláštění budov.

Naše činnost je zaměřena na následující obory:

Ploché střechy rekonstrukce střech průmyslových a obytných
objektů, dodávky a montáže nových střešních plášťů
home box 1
Opláštění a zateplení průmyslových budov dodávky a montáže opláštění budov - systém sendvičových panelů, skládané fasádní systémy home box 2 Střešní světlíky vlastní výroba světlíkového systému SKYLIGHT
včetně dodávky a montáže
home box 3

Střešní fólie TPO/FPO s dlouhou životností

Naše společnost má zkušenosti s hydroizolacemi na plochých střechách již více než 25 let. Počátkem 90. let se v České republice trh se střešními povlakovými krytinami teprve utvářel.

Byli zde již existující tuzemští výrobci a postupně na náš trh pronikali další ze zahraničí.

Nejvíce používané materiály tehdy byly asfaltové modifikované pásy a PVC fólie s tehdy deklarovanou životností delší než 30 let.

Bohužel až praxe ukázala, jaká je skutečná reálná životnost jednotlivých typů a různých výrobců těchto materiálů v rozdílných klimatických a užitných podmínkách.

Ukázalo se, že například materiály vyrobené v některých zemích s teplejším podnebím hůře reagují na časté změny teplot i pod bod mrazu a rychleji podléhají degradaci a jejch použití v našich podmínkách není vhodné.

Někteří výrobci hlavně  z cenových důvodů dodávají méně kvalitní výrobky, jejichž životnost sotva postačí na 10letou záruku, která je u střešních plášťů běžná.

Nechceme zde porovnávat jednotlivé technologie a výrobce. Můžeme ale na základě našich bohatých zkušeností nyní s odstupem času zhodnotit, jaké materiály vyhověly z hlediska původně deklarované životnosti a které nikoliv.

Jelikož nejsme ani výrobci ani dodavatelé těchto materiálů, můžeme našim zákazníkům na základě našich zkušeností doporučit materiály, které nejlépe odpovídají jejich požadavkům na užitné vlastnosti a požadovanou životnost vzhledem k poměru cena / výkon.

V případě zájmu můžeme i posoudit již navržené materiály v projektové dokumentaci.